O mnie

Justyna Długołęcka

Medyczne Studium Zawodowe w Świnoujściu (Technik Masażysta)

WSEiT Szczecin (Fizjoterapia - studia I stopnia)
WSEiT Poznań (Fizjoterapia - studia II stopnia)

 

Od 2008 roku jestem w ciągłym kontakcie z pacjentami o różnych schorzeniach z racji odbywanych praktyk studenckich oraz w ramach pracy zawodowej. Dzięki temu poznałam różne metody i sposoby pracy z jednostkami chorobowymi oraz zwiększyłam swoje doświadczenia. Posiadam tytuł technika masażysty, licencjata fizjoterapii.

 

Potrafię pracować z wymagającym pacjentem, a dzięki swojemu pogodnemu i życzliwemu nastawieniu do drugiej osoby jestem w stanie zmotywować do pracy, tych którym brakuje chęci do dalszej rehabilitacji.

Bazując na moich doświadczeniach potrafię pracować nie tylko z pacjentem chorym, którego można spotkać w ośrodkach zdrowia, ale także z klientem prywatnym, wymagającym, który oczekuje profesjonalnej usługi.

 

Bardzo dobrze znam zasady doboru ćwiczeń i planowania rehabilitacji. Na dzień dzisiejszy potrafię w swojej pracy wykorzystać elementy, masażu tkanek głębokich, terapii punktów spustowych, kinesiotapingu oraz poizometrycznej relaksacji mięśni, i stale ta wiedza rośnie. Z racji posiadanego tytułu technika masażysty nie są mi obce masaż klasyczny, leczniczy, sportowy, relaksacyjny, izometryczny, bańką chińską i drenaż limfatyczny. 

 

W pracy cechuje mnie indywidualne i empatyczne podejście do każdego pacjenta. Staranne planowanie kinezyterapii, masażu i zabiegów fizykoterapeutycznych w zależności od jednostki chorobowej, stanu pacjenta i jego potrzeb oraz dobór odpowiednich bodźców motywujących pacjenta. Upór i wytrwałość w dążeniu do postawionych sobie celów.

© 2016 Justyna Długołęcka. Proudly created with Wix.com

Masaż Szczecin

kontakt: 607-374-914

google-309740_960_720.png
face.png
booksy.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now